رویداد استارتاپی ماموت

موسسه نوفَن حامی البرز

کارگزار رسمی جذب ایده های جدید و برگزاری رویداد استارتاپی در مجتمع صنعتی ماموت

.

و دیگر زمینه ها

.

.

عمران و ساختمان

.

.

فناوری اطلاعات

.

.

اتاق های ایزوله و کانکس

.

.

انواع تریلر

.

.

کشنده ها و خودروهای سنگین

.

ماموت

درباره مجتمع صنعتی ماموت

ماموت نامی آشنا در صنعت بین الملل به عنوان یکی از بزرگ ترین مجتمع‌های صنعتی کشور در سال ۱۳۷۱ فعالیت خود را در زمینی به مساحت ۵۰ هکتار آغاز نموده و در حال حاضر پس از گذشت بیش از دو دهه با احداث چندین کارخانه در وسعتی بیش از دو میلیون متر مربع مشغول می باشد. شرکت ماموت با توجه خاص مدیریت ارشد سازمان به شعار “ماموت، انتظار بهترین ها” توانسته است گام‌های بزرگ و موثری را در جهت پیشبرد صنعت کشور در سطح بین المللی بردارد.

 

این مجتمع با بهره گیری از دانش و تجربه داخلی و تکنولوژی شرکت‌های معتبر خارجی، امکان تولید قابل رقابت با محصولات برتر جهانی بر اساس خواسته های مشتری را فراهم نموده است. ماموت به منظور افزایش تولیدات خود و همچنین تسهیل نمودن صادرات اقدام به احداث کارخانه ای مدرن در کشورهای حوزه خلیج فارس و تأسیس شرکت های تجاری در کشورهای آلمان،‌کویت، سوریه و کشورهای آفریقایی نموده است.

 

جذب ایده های جدید در مجتمع صنعتی ماموت

مجتمع صنعتی ماموت تصمیم گرفته است ارتباط خود را با نوآوران و ایده پردازان در قالب فرآیندی دائمی برقرار کرده و اقدام به جذب خلاقیت های جدید در حوزه های مربوطه و تجاری سازی آنها نماید. در این خصوص موسسه نوفن حامی البرز کارگزار رسمی این مجتمع است و ایده پردازان می توانند طرح های نوآرانه خود را در سایت این موسسه درج کرده تا مراحل بررسی و ارائه به مجتمع صنعتی ماموت را آغاز کنند.


فرآیند جذب ایده های جدید در مجتمع صنعتی ماموت

بزودی فرآیند جذب ایده های جدید در مجتمع صنعتی ماموت در این بخش توضیح داده خواهد شد.

ایده

logo-samandehi