رویداد استارتاپی ماموت

موسسه نوفَن حامی البرز

کارگزار رسمی جذب ایده های جدید و برگزاری رویداد استارتاپی در مجتمع صنعتی ماموت

.

و دیگر زمینه ها

.

.

عمران و ساختمان

.

.

فناوری اطلاعات

.

.

اتاق های ایزوله و کانکس

.

.

انواع تریلر

.

.

کشنده ها و خودروهای سنگین

.

درباره مجتمع صنعتی ماموت

ماموت نامی آشنا در صنعت بين الملل به عنوان يكی از بزرگ ترين مجتمع‌های صنعتی كشور در سال ۱۳۷۱ فعاليت خود را در زمينی به مساحت ۵۰ هكتار آغاز نموده و در حال حاضر پس از گذشت بيش از دو دهه با احداث چندين كارخانه در وسعتی بيش از دو ميليون متر مربع مشغول می باشد. شركت ماموت با توجه خاص مدیريت ارشد سازمان به شعار “ماموت، انتظار بهترين ها” توانسته است گام‌های بزرگ و موثری را در جهت پيشبرد صنعت كشور در سطح بین المللی بردارد.

 

اين مجتمع با بهره گيری از دانش و تجربه داخلی و تكنولوژی شركت‌های معتبر خارجی، امكان توليد قابل رقابت با محصولات برتر جهانی بر اساس خواسته های مشتری را فراهم نموده است. ماموت به منظور افزايش توليدات خود و همچنين تسهيل نمودن صادرات اقدام به احداث كارخانه ای مدرن در كشورهای حوزه خلیج فارس و تأسیس شركت های تجاری در كشورهای آلمان،‌كویت، سوریه و كشورهاي آفريقايی نموده است.

 

جذب ایده های جدید در مجتمع صنعتی ماموت

مجتمع صنعتی ماموت تصمیم گرفته است ارتباط خود را با نوآوران و ایده پردازان در قالب فرآیندی دائمی برقرار کرده و اقدام به جذب خلاقیت های جدید در حوزه های مربوطه و تجاری سازی آنها نماید. در این خصوص موسسه نوفن حامی البرز کارگزار رسمی این مجتمع است و ایده پردازان می توانند طرح های نوآرانه خود را در سایت این موسسه درج کرده تا مراحل بررسی و ارائه به مجتمع صنعتی ماموت را آغاز کنند.


انواع ایده های قابل ارائه به گروه صنعتی ماموت

گروه صنعتی ماموت در دو بخش اقدام به جذب ایده های جدید ایده پردازان کرده است. بخش اول ایده هایی است که مربوط به نیاز های خطوط تولید فعلی شرکت ماموت می باشد. در این بخش، نیاز های مربوطه توسط کارشناسان گروه صنعتی ماموت مشخص شده است و ایده پردازان در صورتی که راه حلی در این موارد دارند میتواند طرح خود را ارائه دهند.
جهت اطلاع از موادری که در این بخش مورد نظر است، فایل نیاز های گروه صنعتی ماموت را دانلود کنید.

از سوی دیگر گروه صنعتی ماموت آماده دریافت ایده های جدید و کارآفرینانه در زمینه های کشنده ها و خودروهای سنگین، انواع تریلر، اتاق های ایزوله و کانکس، فناوری اطلاعات، عمران و ساختمان می باشد. هرچند زمینه های ذکر شده فعالیت اصلی این گروه صنعتی را شامل میشود، اما در خصوص ایده های کارآفرینانه، گروه صنعتی ماموت آماده دریافت ایده در دیگر زمینه ها نیز می باشد. لذا اگر شما ایده ای دارید که در هر کدام از مدلهای ذکر شده امکان ارائه دارد، به بخش ثبت نام در رویداد کارآفرینی ماموت مراجعه کنید.

ایده

ثبت نام

به منظور ثبت نام ایده و حضور در رویداد استارتاپی ماموت شما ابتدا باید در سایت موسسه نوفن ثبت نام کنید و وارد حساب کاربری خود شوید. پس اگر قبلا حساب کاربری ندارید، ابتدا ثبت نام کنید.

همچنین جهت اطلاع از آخرین اخبار جذب ایده های نو در گروه صنعتی ماموت، به کانال تلگرام موسسه نوفن مراجعه کنید: t.me/NOFANir

logo-samandehi