کتاب آشنایی با حمایت بین المللی از اختراعات و معاهده PCT

کتاب آشنایی با حمایت بین المللی از اختراعات و معاهده PCT

265 393 نوفن حامی البرز

کتاب آشنایی با حمایت بین المللی از اختراعات و معاهده PCT

جهت آشنایی پژوهشگران و علاقه مندان به نحوه حمایت بین المللی از اختراعات کارشناسان موسسه نوفن حامی اقدام به انتشار کتاب آشنایی با حمایت بین المللی از اختراعات و PCT کرده اند.

کتاب آشنایی با حمایت بین المللی از اختراعات و PCT

کتاب آشنایی با حمایت بین المللی از اختراعات و PCT

نویسنده این کتاب بیژن نصیری اعظم است و توسط انتشارات فدک به چاپ رسیده است. از موضوعات مطرح شده در این کتاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. آشنایی با WIPO
  2. PCT چیست؟
  3. مزایای PCT
  4. فرایند ثبت در PCT
  5. آماده سازی مندرجات یا Contents
  6. جستجو در اختراعات ثبت شده
ویژگی ها
ناشر: فدک ایساتیس
مولف: بیژن نصیری اعظم
تعداد صفحات: ۱۱۵
قطع : رقعی
نوبت چاپ: اول
سال چاپ : ۱۳۹۴
نوع چاپ: تک رنگ
نوع جلد: شومیز
نوع کاغذ: تحریر
شرح DVD / CD: ندارد
شابک: ۹۷۸۶۰۰۱۶۰۲۲۰۷
وضعیت: منتشر شده

 

این کتاب به منظور آشنایی شما با یکی از مهم ترین معاهده های جهانی جهت حمایت  از ثبت اختراع در سطح بین المللی تهیه شده است. اما قبل از ورود به این بحث اطلاعاتی در مورد سازمان جهانی مالکیت فکری WIPO به شما ارائه خواهد شد.
بعد از انعقاد کنوانسیون برن جهت حمایت از آثار هنری و ادبی در سطح بین المللی، دفاتری جهت هماهنگی امور اجرایی و مدیریتی این دو کنوانسیون تشکیل شد. در سال ۱۸۹۳ میلادی این دفاتر با یکدیگر ادغام شدند. دفتر جدید با نام «بیرپی- BIRPI »، باتوجه به حروف اختصاری به زبان فرانسه، فعالیت خود را آغاز کرد.
بیرپی با هفت کارمند در شهر برن سوئیس افتتاح شد. پس از آن در سال ۱۹۶۰ با توجه به پیشرفت و توسعه حقوق مالکیت فکری، بیرپی از برن سوئیس به شهر ژنو منتقل شد تا در کنار مقر اروپایی سازمان ملل و همینطور سایر سازمان های بین المللی قرار گیرد.

علاقه مندان می توانند کتاب آشنایی با حمایت بین المللی از اختراعات و PCT را از سایت ناشر آن بصورت آنلاین سفارش داده و در سراسر کشور بصورت پستی دریافت نمایند.